Kto jeszcze chce zwiększyć swoją sprzedaż?

Jeśli jesteś właścicielem sklepu odzieżowego, chcesz wprowadzić do sprzedaży własne wzory, masz pomysł na własną kolekcję ubiorów, my pomożemy Ci ten pomysł zrealizować.

Zajmujemy się szyciem i przeszyciami wysokiej jakości odzieży - począwszy od kolekcji ubiorów dla subkultur w stylu Punk, Hippie, Dark Music, skończywszy na odzieży dziecięcej.


Szyjemy przede wszystkim z tkanin naturalnych (bawełna, len, sztruks,wełna), pranych, aby zminimalizować wykurczanie się gotowych wyrobów. GWARANTUJEMY, że nasze wyroby nie skurczą się w praniu.
Szyjemy zarówno rzeczy proste jak i bardziej skomplikowane m.in.: spodnie, koszule, bluzki, kurtki, suknie, spódnice, bluzy, topy, żakiety, płaszcze, kamizelki.

wzór kurtki z naszej kolekcji        wzory spodni len, sztruks Aby obejrzeć przykładowe modele z naszych kolekcji wejdź do galerii

Służymy pomocą w doborze materiałów, dodatków krawieckich od nici po suwaki YKK.
Zajmujemy się wytwarzaniem i korekcją form - szablonów krawieckich oraz dostosowaniem ich do produkcji.


Zaufały nam takie znane marki odzieżowe jak: The Famous Potatoes, Heroes&Villeins, Wallys.
I ty możesz zwiększyć swoją sprzedaż, poszerzając swoją kolekcję. Zapraszamy do współpracy. Zadzwoń pod numer 0048 42 215 20 75 (rozmawiamy po polsku i po niemiecku). Przekonasz się, że warto nawiązać z nami współpracę.Polteco
ul. Grota-Roweckiego 8A
Pabianice 95-200
tel: 0048 42 215 20 75

:::  HOME   :::  o NAS   :::  OFERTA   :::   GALERIA   :::   KONTAKT   :::


      All Rights Reserved © 2008 POLTECO

Tworzenie stron www - www.arsit.pl